Szafki kuchenne które dadzą Ci poczucie luksusu oraz czemu szuflady są lepsze od szafek?

Jeżeli planujesz remont lub projektujesz kuchnie od zera, jesteś we właściwym miejscu. Jednak są sposoby aby zastosować te porady w twojej ładnej kuchni za pomocą dodatków, które znajdziesz w internecie.

Po pierwsze, jeżeli masz w kuchni wyłącznie szawki i jedna szufladę na sztućce, to nie wiesz jak wygodnie mogłoby być, gdyby tylko zamienić je na SZUFLADY!

Spójrz na te pierwsze zdjęcie, znalezione w internecie.

Głęboka szuflada ze specjalnym dnem specjalnie na talerze. Warto zwrócić uwagę, że nie ma problemu z kształtem i wielkością talerzy, gdyż na zdjęciu mamy kwadratowe i okrągłe, duże i małe naczynia. Bez problemu można kupić taki wkład do szuflady, jeżeli nie chcemy robić tego na zamówienie.

Tutaj mamy opcje na na pewno na większą ilość. Przy tym rozwiązaniu należy zwrócić uwagę na to, że wyjąć można jedynie talerz z góry, czyli jeżeli ma się duże zestawy i każdy talerz jest jednakowy to nie ma to dużego znaczenia. Jednakże, jeżeli ma się kolekcje różnych talerzy, to poprzednia opcja jest lepsza ze względu na łatwość wyboru.

A tutaj można zobaczyć, że talerze są umieszczone w specjalnych stojaczkach które nie są zamontowane do szuflady, można takie znaleźć w internecie i tanim kosztem zorganizować szufladę.

Ale gwazdą zdjęcia jest dodatkowa szuflada w szufladzie. To nie tylko bardziej minimalistyczny wygląd frontów, ale także oszczędność miejsca w dużej szufladzie.

Apropo szuflady w szufladzie, rozwiązanie na przechowywanie pokrywek.

Opcja numer dwa na pokrywki garnków, nie wbudowana, ale można taka zamontować na stałe. Równie dobrze sprawdzi się wąska suszarka do naczyń.

A może narożna szuflada? Koniec z głęboką szafką gdzie kończą zapomniane rzeczy. Kolejny przykład że szuflada jest o wiele lepsza niż szafka.
Szuflada z koszem, jakby się nad tym dłużej zastanowić to łatwiej wyrzucić śmieci do kosza który stoi przed blatem, a nie pod nim.
Szuflada na kubki? To jest Must Have.
Najbardziej szalona szuflada jaka znaleźliśmy, to jest luksus.

Jakby się przyjrzeć tej konstrukcji, to można zobaczyć że to dw a pojemniki na noże i jeden pusty pojemnik na szpatułki itp., a pod spodem półka. Takie proste a robi wrażenie.

A to tylko jeden pomysł na efektywne użycie szafki. Blaszki, tace, deski, kratki, to dopiero problematyczne przedmioty do przechowywania. Ten pomysł pozwala na bardzo łatwe wyjmowanie tego czego nam potrzeba bez konieczności wyjmowania wszystkiego i robienia hałasu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.